Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A 24 órás free wifi-ket,...

A 24 órás free wifi-ket, hogyan lehet kicselezni?

Figyelt kérdés

Tehát vannak errefelé olyan wifik, hogy 24 óráig bírod használni őket. Nem a rácsatlakozástól számítva egy nap, hanem a fent töltött időtől függ. Tehát ma használtam 1 órát, akkor már csak 23 órám maradt...

Lejár a 24 óra, akkor kiírja, hogy ennyi volt.


Milyen módon tudom úgy csinálni, mintha egy másik ember/telefon volnék? Mit azonosít pontosan ilyenkor a wifi?

Nem kell regisztrálni. Csupán mikor rácsatlakozol a wifire, kidob egy szöveget, hogy 24 órád van. Kipipázod a feltételeket, és bírod is használni.


2018. dec. 12. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz ellene tenni. A hálózat szervere eltárolja a telefonod hálózati adapterébe beleégetett MAC címet, így ha legközelebb csatlakozol, vissza tudja nézni a veled kapcsolatos eseményeket (hálózaton töltött idő, csatlakozások időpontja stb.). Ez alapján tudja 24 óra használat után lelőni az adatforgalmat a telefonodon, vagy épp tiltani a wifi-t számodra. Ha csak nem rendelkezel másik telefonnal, akkor nem igazán fogsz csatlakozni a limit elérése után.

Léteznek módszerek a MAC cím cseréjére, de nem egy egyszerű mutatvány az. Mivel fizikailag beleégetik a hálózati adapterekbe a MAC címet, ezért elég nehéz azt felül írni szoftverrel (ha nem lehetetlen). Nem akarok hülyeséget mondani, mivel én sem tudom hogyan kell, de ha tippelhetnék, vannak moddolt adapterek, melyek MAC címét kedvedre variálhatod.

2018. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hacsak nem értesz középhaladó szinten a hackeléshez nem fog menni.


Hagy kérdezzem meg, hol vannak ilyen szolgáltatások? Én még sosem találkozta vele.

2018. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem Mo-n élek. Általában postán, rendelőkben, stb. szokott ilyen lenni. Van ez a 24 óra, de van, h alkalmanként frissítik vagy hetente vagy ilyenek.
2018. dec. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!