Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lett más a rapidshare?

Miért lett más a rapidshare?

Figyelt kérdés
Pl.lassabb a töltés,és várni kell 15 percet,hogy töltsek megint.Ez normális,másnak is ilyen? Hogy lehet kiküszöbölni ezt(ha lehet)?
2008. nov. 5. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ezelőtt volt az h nem kellett várni,az előtt meg ugyanez mint most...
2008. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ezt most miért csinálják?
2008. nov. 5. 18:35
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
azt nem tudom sajnos...
2008. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Legfőképpen azért, hogy motiválva legyél arra, hogy előfizess rapidshare premiumra. Ugyanis nem kis mértékű tárhely- és sávszélesség-kapacitásra van szükség, hogy azt a töménytelen mennyiségű adatot tárolni és lehívhatóvá tenni tudják.

A free rész az egy "lehetőség". Most valószínűleg több premium előfizetőt kell kiszolgálni, ezért vált szükségessé, hogy a freeket visszafogják. Sebességben és időben is egyaránt.


Ha el akarod kerülni a várakozást, akkor a legbiztosabb módszer az, hogy előfizetsz. Havi szinten 1500 Ft-os költséget jelent, szinte nevetséges ahhoz képest, amit el tudsz érni rapidon. Persze ha nem vagy "aktív letöltő", akkor nem éri meg.

A másik, ha pl. ADSL előfizetésed van (dinamikus IP-vel), akkor minden letöltés után kapcsolat bont-újracsatlakozás, és az új IP-vel máris tölthetsz lefelé...

2008. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez sajnos normális,mindenkinél így van.Hogy valszeg miért,azt előttem már leírták.Viszont van automatizáló szofver!Rapidshare downloader.Nem feltétlen kell premium tagságot szerezni.Az mindent megcsinál helyetted,kivárja a szüneteket,és egyesével letölti neked a darabokat.Bár nem lesz olyan gyors,mintha premium lennél,de legalább nem kell a gép előtt ülnöd.Ha nem találod sehol,írj egy emilt,elküldöm neked:)
2008. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Várj,megtaláltam a linkjét:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, fél évre a tagság kb. 8000 Ft. ezért cserében annyival jön az adat, amennyit az ember kapcsolata tud.


a legújabb filmek, sorozatok, programok ugyanakkor vannak fenn, mint torrenten, szerintem nincs teteje trükközgetni. Egyszerűen az egész nem ér annyit, mint amibe az előfizetés kerül.

2008. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaja,természetesen az a legjobb,ha előfizetsz.Ez csak egy alternatíva,amit ajánlottam.Nem egy nagy trükközgetés különben,annyi csak,hogy egy szoftvert használsz.Gyerekjáték az egész.Én azért sem váltanék premium tagságot,mert egyre több link a letöltőfórumokon nem a rapidsharre mutat.Nagyon sok már a data.hu-s,netloados,megauploados...stb.A torrent meg szerintem mindig a legfrissebb,és a legszéleskörűbb.Én használom a torrentet is,meg a letöltőfórumokat is.Úgy gondolom nagyon jól kiegészítik egymást.Torrenttel érdemesebb szerintem a nagy fájlokat letölteni,pl a különböző packokat.A letöltőfórumok nagy előnye,hogy nem kell visszaosztani.Meg én úgy vettem észre,hogy a torrent oldalak színvonalasabbak,mint a letöltőfórumok.A modik jobban figyelnek a minőségre.De könnyen lehet,hogy ez csak azoknál az oldalaknál van így,amiket én használok.A torrentoldalaim mind meghívásosak,a letöltőfórumaim meg freeregesek.
2008. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De úgy is "átvághatod" a rendszert, hogy ha letöltöttél egy fájlt, egy pillanatra megszakítod a netkapcsolatot, újra csatlakozol (a böngészőt és a rapidshare oldalt nem kell bezárni!) és máris átugrottad a várakozási időt. amikor annyi percet kellett várni, amekkora fájlt letöltöttél, akkor is így működött. :)
2008. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez is jó,de azt hiszem ez csak dinamikus ip cím mellett lehetséges.Fix ip-seknél nem vagyok benne biztos,hogy működik.
2008. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!