Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rapidshare-n 15 perc helyett...

Rapidshare-n 15 perc helyett 1 óra lett a várakozás?

Figyelt kérdés
Jó rég töltöttem már, most azt vettem észre, napszaktól függetlenül megszűnt a 15 perc és 1 órát kell várni...:((
2011. febr. 13. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat változott a rapid. Én mindig előfizetek prémiumra, de az is átalakult, most már rapid pontokat kell vásárolni. De még mindig jobb mint egy órát várni, meg maximum sávszélességű a letöltés is, és akárhány szál is futhat egyszerre. Minden prémium ilyen, én vagy tízre előfizetek minden hónapban, és 30 megás nettel pillanatok alatt lent van minden. Javaslom próbáld ki.
2011. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden fennvan torrenten, a feltört programok scriptek stb. pedig nem többrészesek nem kell várni rá.
2011. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fájt letölt - Router/modem kikapcs - másfél perc múlva vissza, és voilá, máris megy az újabb letöltés :)


Amúgy meg tényleg van, aki előfizet rá? Torrent ezerszer jobb, megbízhatóbb, és olcsóbb :)

2011. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de én azt szeretem ha gyorsan lent van amit akarok. A torrent van hogy csak csordogál, és ha az ember 30 megás nettel ügyködik, akkor annyival is szeretné hogy jöjjön. Én legalábbis.
2011. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Amúgy a Bibliotheque Pascal-t keresem, torrenten nem találtam, csak egy rapidos linksort valami warezon. Ha valaki tud ajánlani más letöltést, előre is köszi!

2011. febr. 13. 18:52
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó...máris megtaláltam!

...csak egy pont kellett <<<Bibliotheque.Pascal>>> a kettő közé, így már volt találat basszus.

Ha külön írtam semmi, csak most egy kósza gondolat...:))

2011. febr. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!