Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg figyelhető valahogy...

Tényleg figyelhető valahogy az inkognitó mód is?

Figyelt kérdés

Néha, ha nem volt jobb dolgom a munkahelyemen inkognitóban facebookoztam, neteztem, de nyilván ennek nem örülne a főnököm. Igaz, a munkámat mindig megcsinálom, és nem szólt még érte, de megtudtam, hogy a munkatársaimnál már volt ebből gond, mert látta, hogy mást is csinálnak, és azt hitték ők is, hogy nem tudja nézni.

Én másik városban dolgozom. Nincs mód ennek a megkerülésére? :D A régi kereséseimet is meg tudja nézni? Szerintem még állásokat is nézegettem, és ez tök kínos lenne, ha visszanézné...


2018. okt. 6. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az inkognító mód semmiféle védelmet, titkosítást, elrejtést nem ad, csak nem menti az előzményeket, amíg használod.
2018. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam ez is elég.. hogy tudja mégis megnézni? Van más mód, hogy ne legyen látható? ÉS ezáltal ugyanúgy vissza lehetne nézni akár hetekre korábban az előzményeket?
2018. okt. 6. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az inkognitó a te gépeden "blokkolja" az előzménybe kerülést, letöltött adatok tárolását...


de ha valaki figyeli, hogy te hova milyen kérést indítasz és azt logolja akkor máris látják te mit teszel

2018. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tehát akkor erre nincs mód, hogy titokban mégis csinálhassak mást, mert ha akarják visszanézhetik? :/
2018. okt. 6. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha titkosított kapcsolaton keresztül használod az oldalt (minden oldal, ami HTTPS sima HTTP helyett), ott nem tudják részleteiben megnézni a kommunikációt.

Tehát azt pl látják, hogy a Facebookot használdat, de nem látják miket írtál vagy posztoltál.

Ugyanúgy, azt is láthatják, hogy a Google-t használtad, de azt nem látják, hogy mit kerestél.


Vannak módszerek, hogy teljesen titkosítsd a kapcsolatot, de inkább ne akard kirúgatni magad, tartsd be szépen a szabályokat, nem véletlenül hozták őket.

2018. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a válaszokat!

Egy boltban dolgozom, kicsi a forgalom, napi 2-3 ember max. Van más dolgom is, de 8 órán át azért van felesleges időm bőven. Nyilván nem a munka kárára, de szoktam cikkeket olvasni, írogatni másokkal. Kicsit azért kínos lenne, ha lebuknék :/

2018. okt. 6. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teló miér nem jó erre? 👀
2018. okt. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Lebuktál?
2023. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, de otthagytam azt a fos helyet :D
2023. szept. 14. 21:13
 10/11 anonim válasza:
Jól tetted
2023. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!