Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátlan mobilnetet szeretnék...

Korlátlan mobilnetet szeretnék itthonra?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van-e valamelyik szolgáltatónál olyan lehetőség, hogy egy korlátlan internetes (4g+ minimum) SIM kártyát havidíjra kihozzak?

Telenornál láttam ilyet, de ott készüléket is kell mellé választani vagy tévedek? Illetve nekem online játékra kellene mert ami itt van internet egy nagy rakás.... igen. Jelenleg telekomos vagyok itt rendre hoz 23-as pinget a 4g+-uk de csak 4gb adatforgalmat tudok venni maximum, 3.5ezer forintért ameddig el nem használom, és ki mit gondol a telenor otthoni kis 4g-s routereiről? usb-n keresztül meglehet osztani vagy csak wifi-t tud? 100gb adatforgalom nem tudom nekem mennyire elég mert szeretek youtubeozni és az online játék, hogy megy rajta? Mert ha nagy a ping akkor felesleges, maradok a telekomnál és a Maratoni 4gb rohadt drága adatforgalomnál.



2018. okt. 4. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Telenoros jobb, ha telóban van, elvileg minimum havi egy hívást kell indítanod a kártyáról, de mivel 50 perc benne van a havidíjban, ez talán nem annyira nehéz. A tethering szabad, usb-n, wifin, bluetoothon, tökmindegy. Ha a mostani telód független, akkor akár számhordozással benevezhetsz egy hellódatára.
2018. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!