Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yandex browser böngészőt...

Yandex browser böngészőt próbálta már valaki? Mennyire jó?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Amennyire Vkontakte-t használni Facebook helyett. Értelme semmi, hacsak nem akarsz közvetlenül a KGB-nek adatot szolgáltatni.


Az ilyen kérdésnek semmi értelme: ha érdekel akkor kipróbálod és kitapasztalod.

2018. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, akkor inkább maradok az Operánál ás a Chrome-nál.:)
2018. aug. 20. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván túloztam, én is Kaspesky-t használok és leszarom. Nem véletlen hogy a felhasználók többsége 2-3, maximum 4 nagy nevű böngészőt használ. Nemcsak a támogatás, hanem a megbízhatóság és biztonság miatt is. Van még százféle másik is, de mégsem tudtak olyan dolgot felmutatni amiért megérte volna váltani rájuk, így nem néznék ki sok jót egy orosz fejlesztésű, mondhatni "noname" (mert ismeretlen) böngészőből sem.


Ettől függetlenül felteheted és kipróbálhatod, legfeljebb nem fogod használni. Ehhez nem kell mások szubjektív véleményét meghallgatni, mert lehet neked tetszik de az én véleményem hatására már le is mondtál róla, ami lehet hiba volt.

2018. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kipróbálom talán mégis, de fontosabb belépési adatokat inkább nem használok rajta, kitudja..:)
2018. aug. 20. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Vivaldi még jó. Kb. fele annyi RAM-ot fogyaszt, mint pl a Firefox...igaz ezt csak a Face-n produkálta eddig.
2018. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem 3x fagyott le tőle a gépem, letöröltem, viszont tudok ajánlania helyette két nagyon jó böngészőt, "comodo icedragon" ez firefox alapú és "srware iron" ez pedig chrome alapú ,stabilak ,gyorsak és rengeteg bővítmény van hozzájuk
2018. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Comodo IceDragon, igen jó szerintem is.
2018. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!