Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internet böngészőt...

Milyen internet böngészőt javasolsz az alábbi gépre?

Figyelt kérdés

ASUS netbook

winXP sp3

800mhz cpu

512mb RAM

2gb ssd


Szabad hely 100mb

Felszabadítható hely 200mb


Jelenleg egy opera böngésző van rajta de elégedetlen vagyok. Explorer ki van véve a rendszerből mert nagy a rendszerigénye. Semmilyen program nincs a gépen 4gb-al bővítettem sd-vel. Az UCbrowsert nem engedi telepíteni a chrome-nak egy qvantum számítógép is kicsi lenne.

A Firefox túl sokat foglal. Tudtommal van még vagy 50 böngésző ezekből keresek valami használhatót pl win95-ösre valót. Köszönöm.



2016. ápr. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Pale Moon. A legkisebb még mai weboldalakon is használható évek óta külön utakon járó firefox-klón.

[link]

2016. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem fogd meg a konfigot és dobd ki az ablakon. ember ne viccelj.... bontóban látni ilyeneket
2016. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szeretek játszani a régi játékaimmal. 2003-as gép!

16 órát bír az akumlátor zene halgatással.

2016. ápr. 27. 19:46
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon poén mert elő kelett venni egy régebbi wifit mert a 13. frekvenciájú N-es wifit nem ismerte fel. :D

Teszteltem a planr moon-t nem indult el majd újra indítottam és nem indult el. Nem talált valami fájlt amikor rendszergazdaként akartam futtatni.

2016. ápr. 27. 19:55
 5/5 A kérdező kommentje:
k-meleon! NA ezt várom el egy internet böngészőtöl. Megvan amit kerestem.
2016. ápr. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!