Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ajánlani egy jópofa...

Tudnátok ajánlani egy jópofa böngészőt?

Figyelt kérdés

Már régóta keresek böngészőket amit eddig legjobbnak találtam az a microsoft edge volt de az win 8.1-re nincs ):

Szóval egy jó böngészőt keresek ami a ram-ot nem zabálja stb...

Ismerem már a Maxthone-t A Crome, Explorer, Firefox( tűzróka ) --|egyszerűbbekteet|--... Linkeket szeretnék! Thanks!

2.Még annyit hogy az Internet Explorert letöröltem múltkor véletlen. Azt még honnan telepíthetném?



2016. ápr. 9. 10:47
 1/5 axonbite ***** válasza:
Maxthon
2016. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pale Moon

[link]

2016. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alain Delon ***** válasza:
A Maxthont már nem fejlesztik. Szerintem a Midori jópofa. [link]
2016. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan böngésző nincs ami kevés RAM-ot zabálna. (1-2 GB-ot már szinte bármelyik, persze függ még hány oldal van nyitva)

Microsoft Edge elég jól sikeredett, az új szabványokat (HTML5, CSS3) is egészen jól támogatja, nem úgy mint a régebbi változata az Internet Explorer (így azt nem is ajánlom). Emiatt ajánlott a Windows 10-re való frissítése. Meg egyébként is 8/8.1-nél még a 7 is jobb választás (legalábbis az én szerény véleményem szerint)

2016. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek utolsó nekem a 7 sehogyan sem jött be :/
2016. ápr. 9. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!