Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik Telekom csomagot...

Melyik Telekom csomagot válasszam?

Figyelt kérdés

Feltöltőkártyás vagyok a Telekomnál.

NetPlusz S csomagban voltam eddig. Kb. 600 ft volt havonta a mobilnet, és ha elhasználtam a 200 MB-ot belassították és tovább netezhettem.

Nos, ez megszünt. :(


Milyen netet érdemes vennem?Telefonálni nem szoktam. Csak a Messengert használnám az idő nagy részében meg néha felnéznék a Facebookra, Instagramra. Tanácstalan vagyok.



2018. júl. 23. 20:06
 1/9 lali51 ***** válasza:
A NetPlus S nem szünt meg, most is azt használom.Esetleg ha lemondtad, már nem lehet újra előfizetni.
2018. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen így értettem.
2018. júl. 23. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp Telekom kell?


A Blue Mobilnál még mindig vannak olyan csomagok, ahol lassítják a netet, ha átléped az adatforgalmat:

[link]


És akár a telefonszám megtartásával is tudsz váltani.


Ha telekom kell, ezek a csomagok vannak:

[link]

2018. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a Bluemobil nem opció mert akkor a barátom nem hívna ingyen és sokat beszélünk.:/
2018. júl. 27. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor a legjobban szerintem azzal jársz, ha megrendeled a Maraton 4 GB netet 3559 forintért. Lehet, hogy ez soknak hangzik, viszont ez nem megújuló csomag, addig használhatod fel, amíg el nem fogy a 4 GB. Tehát nem jár le. Fontos, hogy a Maraton netet rendeld meg, mert van 30 naponta megújuló adatcsomag is, de 4 GB-ot nem hiszem, hogy egy hónap alatt "elfogyasztasz".


Így 0,87Ft/MB-ra jön ki a díj. Ez a legkedvezőbb ár, cserébe egyszeri nagyobb költség.


A fenti 200 Mb adatforgalom így 174 Ft-ra jön ki. Természetesen ha elfogy, újra kell rendelni, itt nincs lassítás, de amíg van a 4 GB-ból, addig használhatod.


Erről a csomagról beszélek: [link]


Kérlek vigyázz, nehogy megújuló internetet rendelj.

2018. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!! Igazad lehet!

Ezt kipróbálom mindenképp...ha csak messengeren beszélgetek remélem jó sokat ki fog bírni.

Figyelni fogok hogy a maratont rendeljem ne pedig a megújulót! :)

2018. júl. 28. 14:16
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez kibír vajon 2 hónapot?

Még egyszer köszönöm. Emellett döntöttem. :)

2018. júl. 28. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Használattól függ. A 200MB hány napra volt elég?

A 4GB az 4096MB. Több, mint a hússzorosa a 200MB-nak.


Igazából egy nap alatt is le lehet használni, ha pl. filmet töltesz le vele, de hónapokig is elég lehet. A Messenger nem fogyaszt nagy adatforgalmat, arra sokáig elég lesz.

2018. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A 200 MB 2 napra volt elég de úgy, hogy azzal instagrammozzam, menetrendet néztem, puskáztam netről...😂

Ez azt jelenti hogy legrosszabb esetben is de 40 napig bírnia kell!

Nagyon köszönöm a választ!

Ment a zöld kéz....👍 +++

2018. júl. 31. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!