Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható a wish? Részletek...

Fajth Ádám kérdése:

Megbízható a wish? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Letöltöttem ezt a wish nevezetű alkalmazást és csodálkozva néztem hogy több tízezer forintos vezetéknélküli fülhallgatók vannak fent pár ezer forintért illetve okos órák drónoktól nem is beszélve... Valóbam azt kapnám amit rendeltem ? És működne is ? Akinek vannak tapasztalatai ezzel kapcsolatban vagy véleménye kérem ne tartsa magába.

2018. júl. 22. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Magával a bolttal semmi baj működésileg, viszont amit kapsz az nem az amire vágysz. Gagyi, olcsó kínai fos cuccokat árulnak, nyilván ezért is kerül annyiba, amennyibe. Tesóm egy egyszerű nyakörvet rendelt onnan nagyon olcsón de első használattól tönkre is ment. Számítástechnikai cuccot aztán végképp eszedbe se jusson onnan venni.
2018. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Wish egyik nagy trükkje a kamu felárazás. Azt hiszed hogy hatalmas akcióban van részed, és többször akkora eredeti árról van jelenleg leárazva a termék. A valóság az, hogy soha nem volt annyi az áruk, ez csak egy pszichológiai trükk. Ha megnézed más kínai oldalakon ugyanazt a terméket, akkor látni fogod hogy máshol is ugyanannyi az áruk, de a leárazás rajtuk csak pár tíz százalék és nem 80-90% ahogy Wish-en előadják.


Ha egy fejhallgató ára 5000 forint, akkor az kb 2-3000 forint értékű kínai gagyi tömeg gyártott fejhallgató, amin már rajta van az eladó nyeresége az eladáskor. De azt fogják ráírni hogy 30-50 ezerről lett leárazva. És ezt rengetegen beveszik.


A másik probléma az oldallal a megtévesztő termékkép, leírás, és elnevezés. A több kiegészítőt tartalmazó csomagban mindig a legolcsóbb termék ára kerül kiírásra, és majd csak fizetéskor veszed észre hogy a főtermék valódi ára megjelenik. Ez egy másik trükk, azt hiszik hogy ha már ideáig eljutottál akkor nem fogsz más oldalon böngészni, hanem inkább ott megveszed.

2018. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Műszaki termékeket ne.

Lutri a működésük is,meg a kiszállitás,hónapok.

Meg NAV megcsípheti a műszaki terméket.

2018. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy "megbízható". Itt van egy gyöngyszem mindjárt a te utánad feltett kérdésben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2018. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább eBay

Én nem szeretem a Wish-t. Nem bízok benne..

2018. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, banggood-ról rendelj. Évek óta vásárolok, eddig 150+ rendelésem volt innen, és soha egyre se volt panasz. Ebayen 15ből 1, aliexpressen 20ből 1, wishen 3ból 1 a problémás vásárlások aránya. Töröld le a wisht, az a legrosszabb mind közül. Amit fent írnak a minőségről, nem feltétlenül igaz. Banggoodról a blitzwolf elektronikai termékei jó minőségűek nagyon, európai szemmel nézve is. Navtól nem kell tartanod, drága rendeléseket néha megvámolják, de általában 10 000 Ft alatt, illetve ha kis méretű a csomagod fizikailag, akkor nem szokták megfogni a postán. Ha mégis, nem a vám a drága hanem meg kell rá fizetni a 27% áfát. De mondom, wish, ioffer felejtős, aliexpressel vagy banggooddal bátran vágj bele.
2018. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Wisht.nagyon ötletes kütyüket lehet venni, lsd.Facen, a Kütyübazár oldal,mind onnan van, 3x os áron adják tovább.

100 ból kb. 1 volt ami gyengébb minőségű, vagy kicsi lett, de visszafizették az árát,és meg is tarthattam...

2018. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!