Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt olyan valamelyikőtöknek,...

Volt olyan valamelyikőtöknek, hogy valaki eltűnt az ismerőseitek listájáról Facebookon?

Figyelt kérdés
Láttam ma, hogy egy ismerősöm letörölt Facebookról,mint ismerőst, rákérdeztem, hogy miért. Mondta, hogy ő nem csinált semmit, nem érti, ő nem törölt le. Lehet ilyen, hogy vmi hiba és letörlődik nekem vki? Vagy vki megtudta valamelyikünk jelszavát és szórakozik?
2010. jún. 16. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah, én is ezt szoktam mondani a gyökereknek, akiket letörlök.
2010. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ő az egyik legjobb barátom, és amikor elmondtam neki, azonnal vissza is csináltuk, újra bejelölt...bár mostanában kicsit hisztis meg néha megsértődik, de azért ez elég gyerekes húzás lett volna részéről.
2010. jún. 16. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltörték és kész vagy ő törölt le és nem valja be!
2010. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki feltöri akkor kétlem, hogy csak egy barátot töröl neki aztán annyi.

Szerintem egyszerűen törölt téged és abban reménykedet nem veszed észre. Mikor rákérdeztél akkor nem vállalta fel a konfliktust hanem inkább vissza csinálta.

legalább is egy jóval valószínűbb mint a "feltörös" story.

2010. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát reménykedtem, hogy azt mondjátok, lehet ilyen hiba a facebookon...

mostanában tényleg volt 1-2 villongásunk, meg fura lett, de ez elég nagy csalódás lenne, hogy ilyen gyerekes bosszút áll:( és még fel sem meri vállalni, hanem hazudik és visszacsinálja...

2010. jún. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!