Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on valaki létrehozott...

Facebook-on valaki létrehozott egy oldalt a nevemben, amin pénzért hírdet is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszercsak azt vettem észre a Messengerben és a Facebookon, hogy megjelent egy nő neve és képe, aki nem én vagyok és nem én hoztam létre. Elvileg egy facebook "Oldal", amit tudok kezelni. Ki is rakott egy videót a Dal 2018-ról, amit kb 10ezren like-oltak is!

Eddig is érthetetlen, de a legdurvább, hogy meg volt adva egy bankkártya adata a facebookon, amiről elvileg 25 dollárt már le is vontak hírdetésre. Én soha, semmilyen személyes adatot nem adok meg ennek az alkalmazásnak, nemhogy bankkártya adatot!

Most töröltem a posztot, az oldalt (de várni kell 14 napot), tettem biztonsági lépéseket, jelszó változtatás stb. De ma már azt írja ki, hogy van 0,13 dollár tartozásom, csak nincs honnan levonni. Ki hallott már ilyet??


Hogyan tudom felvenni a kapcsolatot a facebookkal hogy ezt jelentsem, vagy mit csináljak?



2018. márc. 6. 20:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!