Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok már hónapok...

Miért nem tudok már hónapok óta képet feltölteni az iwiw oldalamra? Nincs fent sok képem, sőt most töröltem is sokat és mégsem.

Figyelt kérdés
Tehát nem is jelenik meg egyik képmappámban sem, hogy képek feltöltése. Nem értem. Eddig ment minden, de pár hónapja nem. A gépemmel nincs baj, mindig erről töltöttem fel, a férjemére tudtunk feltölteni, de az enyémre nem.
2010. jún. 7. 23:41
 1/3 anonim válasza:
Ilyen volt nekem is párszor, de nekem elmúlt ez a nyavaja... szerintem küldj üzenetet a gépháznak, hátha tudnak csinálni vmit...
2010. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen bajom,Internet Explorer-nél.Felraktam a Firefox-ot abból már működött.Te is próbálj meg másik böngészőt felrakni hátha abból sikerül.
2010. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát a mozzilán nem működik, akkor próbálom a az explorelt. Köszi.

A gépháznak hogy küldjek üzit?

2010. jún. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!