Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom leválasztani a...

Hogyan tudom leválasztani a Youtube-ot a Gmail-emről?

Figyelt kérdés

A Youtube nevemet és a fiókomat nem szeretném többé használni, és egy az egyben le szeretném törölni.

A Gmail fiókommal egybe van kötve ugye.

Lehetséges ez, hogy csak a Youtube-os részt törlöm le, és úgy minden eltűnik, de maga a Gmail fiókom megmarad? A levelekkel mindennel együtt a Gmail fiókomban. Mert azt megtartanám, de a Youtube már nem kell.

Ilyenre nem találtam lehetőséget.


Valaki lenne szíves elmagyarázni? :)


2018. jan. 13. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs fent tartalom, akkor mi értelme letörölni ? Helyet nem foglal, enni nem kér , akkor ? :)
2018. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Aki a kérdésre is tudna válaszolni, azt megköszönném. :)

Lehetséges az egyiket letörölni, amíg a Gmail-t meghagyni?

2018. jan. 13. 11:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. (most jobb?)
2018. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: Ahogy az itteni kérdezőket ismerem, nem jobb neki. Nem a valóság érdekli, hanem a neki tetsző válasz. Aztán ha nem kap ilyet, holnap kiírja újra.
2018. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Belépsz a google fiókodba, ott kikeresed a google irányítópult lehetőséget. Itt megtalálod az összes google alkalmazást, amit használsz, többek között a YouTube- ot is. A YouTube mellett lesz 3 kis pötty, erre kattintva lenyílik a lehetőségek párbeszédablak. Itt szerepel többek között a YouTube törlése is. Üdv. sok sikert!
2018. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És még egy segítség [link]
2018. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még egy opció- belépsz a YouTube fiókba. Itt bal oldalon - beállítások- itt a neved mellett speciális. Ezen az oldalon alul van a csatorna törlése lehetőség. A google fiókod ezzel nem törlődik.
2018. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az első három válaszolónak lepontozás, az utóbbi 90%-osnak nagy köszönet és felfelehüvelykujj! :)
2018. jan. 13. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Értem. Akitől megkapod a válaszod annak jár az elismerés, aki ugyanúgy foglalkozik a nyomorult kérdéseddel, csak érdeklődik hogy miért szeretnéd, azt lepontozod. Logikus.

Ha bemész a boltba, kérsz valamit de az nincs, akkor pofán vered az eladót ? Hát miért is ne ? :)

2018. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Legutóbbi, te megrögzötten hülye vagy.

Ez egy segítségkérős/kérdezős oldal. Csoda, hogy még nem pontoztak le téged sokkal jobban átlagot nézve. Attól, hogy te bunkó vagy és rossz napod volt, az nem azt jelenti, hogy akinek van ideje/kedve az ne adhatna választ nekem, vagy akárkinek. És nem úgy nézve a dolgot, ha már mégegyszer mondom ez egy KÉRDEZŐS oldal, te pedig kötekedsz a válaszban. Nézz másmerre.


A 2-vel ezelőttinek mégegyszer köszi!

2018. jan. 13. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!