Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha 'kézbesíthetetlen email'...

Ha 'kézbesíthetetlen email' üzenet jött vissza gmail-ben, de nem arról az email címről, amire írtam, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Your message to x.y@bla.com couldn't be delivered.


De én nem az x.y@bla.com címre küldtem e-mailt, hanem a zz@bla.com-ra.



#Gmail #kézbesíthetetlen.
2018. jan. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A levélszervertől kaptad a levelet. Épp emiatt be van állítva egy-több cím, amin a szerver el tudja küldeni a hibazeneteket.

Az x.y@...-ról nem is kaphattad volna, hisz nem létezik.

(most a hamisított címeket ne vegyük számításba)

2018. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos, hogy értem. Egy állásra jelentkeztem, ahova valamilyen (gondolom) központi címre kellett önéletrajzot küldeni. Ez volt a karrier@....com


A gmail azt írta vissza, hogy kovacs.bela@....com-ra nem tudta kézbesíteni, aki egy adott cégnél dolgozó embernek tűnik. (fun fact, megnéztem linkedin-en az adott embert, és kb 2012 óta nem dolgozik annál a cégnél.)


Akkor szerinted az eredeti, karrier-es cím nem létezik? De hogy jön ide egy alkalmazott címe? Egy multiról beszélünk, tehát nem hiszem, hogy az történt, hogy egy kis cég vezetőjéhez mennek be ezek a mailek.

2018. jan. 11. 21:17
 3/4 Kőváry Orsolya ***** válasza:
A karrier@...com át lett irányítva a kovacs.bela@...com-ra, de az a cím már nem létezik, ezért küldött a feladónak (neked erről) egy üzenetet. Ettől még a karrier@...comra megérkezett. Szerintem.
2018. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is erre tippeltem, remélem tényleg ez történt :)
2018. jan. 12. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!