Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren lehet el nem...

Messengeren lehet el nem küldött üzenetet törölni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Messengeren véletlen rossz helyre küldtem egy üzenetet, viszont az internet kapcsolat ki volt/van kapcsolva. Viszont ha rámegyek a törlésre azt írja ki"ha törlöd az üzenetből a saját példányodat..." Tehát ő akkor akkor is megkapja,ha még azelőtt kitörlöm, hogy bekapcsolnám a netet? Az üzenet mellett egyébként egy üres karika van.

2018. jan. 8. 23:56
 1/4 anonim válasza:
Meg fogja kapni
2018. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajj, kár. Köszönöm! :)
2018. jan. 9. 06:44
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha Android, akkor szerintem ha törlöd az alkalmazás adatait Beállítások -> Alkalmazások -> Messenger -> (Tárhely ->) Adatok törlése -> Összes adat törlése

Ez közel stock 7.0-n van itt, más verzión esetleg máshol lehet. Ez belépést és minden más, _a telefonon lévő_ Messengerhez tartozó adatot is töröl. Nem töröl a másiknál minden üzenetet, és nem törli a Facebook szerveréről az összes üzenetet, csak a telefonról. Viszont ezzel együtt, ha a telefonról még a Facebook felé sem lett elküldve az üzenet, akkor valószinűleg a partner nem fogja megkapni. Nem próbáltam ki, úgyhogy ha mégis, akkor így jártál.

2018. jan. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. jan. 9. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!