Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes váltani a UPC-re?

Érdemes váltani a UPC-re?

Figyelt kérdés
A történet úgy szól, hogy van egy 15Mbit/s internetem a T-homenál. Nincs vele semmi bajom. De szeretnék váltani a UPC-re nagyobb sávszélesség érdekében. A tesómnak ugyanekkora sebességű nete van a UPC-nél és a sebesség úgy alakul: lefelé 1.8MB/s felfelé:700Kb/s. Az enyémen lefelé 1.3MB/s felfelé: 110Kb/s. Tökéletesen működik neki, mint még egy pár másik ismerősömnek is. Ismerek viszont olyanokat is akik halálra szidják. Akkor hogy csinálja ezt a UPC? Ahány ház, annyi internet vagy mi ? Lehet hogy váltok és azok közé a szerencsétlenek közé fogok tartozni akik befürödtek vele...
2010. jún. 3. 21:25
 1/7 czibles ***** válasza:

elvileg lekorlátozza a sávszélet, ha sokat torrentezel, bár nállam nem.

de ezt ki lehet játszani utorrent beállításainál 2 pipával.

2010. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

képekben válaszolok aztán dönts:

szilver csomag mozillával mérve:

[link]

Torrenten elért max sebesség:

[link]

2010. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban korlátozza a UPC egy idő után, de ki lehet játszani. A helyedben én megnézném h a Digi Kábel ki van-e építve a környékeden, azzal járnál a legjobban
2010. jún. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ja a digi net az fix és szinte mindenkinek az van,legtöbb torrent oldalon, amúgy meg az előbbi speedtest bajnok lehet hogy a legtöbbet seedelt torrentet töltötte épp, arra aztán ne adj :D vagy gigás szerórol , Digi az egész jó jobb mint a upc :)
2010. jún. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos falusi vagyok és erre-felé nincs kiépítve a Digi
2010. jún. 4. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:
ma 00:33 oda írtam max elért sebesség,ennél többet nem értem el,tehát több mint valószínü hogy egy jól seedelt torrentet fotóztam,a másik meg nem neked hanem a kérdezőnek ajánlom az UPC-t, vagy talán nem birod elviselni hogy semmi féle torrent korlátozás nincs? mindenhová csak azt a sok szart irod amit 1-2 gyökér oldalon olvastál?
2010. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na mind1 meg lehet nézni hány százalékba ad normális válaszokat, nekem ilyen gyökér ne szólogasson be
2010. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!