Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell Bányászni számítóg...

Hogyan kell Bányászni számítógéppel?

Figyelt kérdés
jól jönne egy kis pénz :)

2017. dec. 19. 08:53
1 2
 11/12 P.O.C. ***** válasza:

Még jó hogy nem vártam tovább, a 8 GB -os RX580 tovább csökkenjen. Pont "ideális" árban vettem meg, mert azóta csak drágult, és a legtöbb típus el is tűnt.

Sajnos hamarabb fogja a PC gaming iparágat megfektetni, mint hogy bedőljön a kripto pénz. :(


6-7 éve 100 ezerből még komplett gépet lehetett venni, ami mindenben játékban kielégítő szintet hozott. Ma meg lassan egy nyavalyás videokártyát nem lehet érte venni, ami magas beállítások mellett stabil 60 FPS -t csinál FHD -ben. És akkor már vérlázító szintű DDR4 árakról ne is beszéljük.

Emiatt egyre többen átpártolnak a konzolhoz, pár éven belül egy normális minőségű PC adaptáció nem lesz, mert nem fogja megérni a fejlesztőknek a PC vonallal kínlódni, amiatt a sovány tortaszelet miatt, akik győzik még zsetonnal, meg hardverrel ezt az őrületet.

2017. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Át fognak állni a gyártók direkt a kriptobányász hardverekre, ami a többi árát normalizálni fogja remélhetőleg. Mert majd mindenki célhardvert fog venni a megfelelő műveletre, és nem csak azt az 1 kategóriát ami most van.


Bár én azt valahol kétlem az előző válasznál hogy a 0-24-ben működő szarrá hajtott videókártyákért bárki 70%-ot fizetne.

2017. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!