Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadozik, szaggat a...

Miért akadozik, szaggat a videó? (életbe vágó, többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémám lenne, hogy a laptopon szaggatnak a videók.

Egyszerűen nézhetetlen. 3 gép van routerrel összekötve. Enyém, öcsémé és kint a nappaliban a laptop. Az internet 4 MB-s.


Laptop adatai: HP Compaq nx9010

Windows XP

Service Pack 3

Intel Celeron 2.60 Ghz

ATi Radeion IGP 345M

1 GB RAM


Sajnos ehhez a videokártáyához (ATI Radeon IGP 345M) illesztő programot sehol sem találtam, így frissíteni nem tudtam.

- Flashplayert felraktam, frissítettem

- Direct X-et feltettem

- ATI Catalyst vezérlőpanel fenn van.


Ezek után mi lehet a gond? Gyenge a processzor?

Ha v.ki tudna adni 1 linket a Videokártya Driver-hez azt megköszönném. (Ismétlem, KERESTEM, de nem találtam)


Előre is köszönöm mindenkinek.


Tisztelettel: Tomi


2010. máj. 29. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

itt a link tess :) a jobboldalon van a letöltés gomb. kéken :)

[link]

2010. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy ha az nemjó. akkor talán ez segíthet! :D

[link]

Tisztelettel: Anonímusz xD

2010. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vajon hol kerested? Mert a gugliba beírva azonnal kaptam egy rakás találatot. Csak az első kettő:


[link]


[link]


Amúgy, a catalyst-ot szedd le, mielőtt feltelepíted a másik drivert. Azt sem egészen értem, hogyha az fent van, akkor minek amellé még egy másik? Persze, ha nem a kártyádhoz való, akkor....De akkor meg minek tetted fel?

2010. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Google-ben az összes felugró oldalt végignéztem.

A versiontrackerről nem lehet letölteni, mert a link amire rá kell kattintani 1 olyan oldalra visz, ami nem jeleníthető meg. A Howtodriver-t meg fogom próbálni, azzal nem találkoztam. Nehogy azt hidd, hogy meg sem próbáltam keresni. Írtam h kerestem és nem találtam, mivel sehonnan sem lehetett letölteni mert vagy nem létező oldalra vitt, vagy egyszerűen nem működött a mirror.


Cataclysm volt rajta, de nem tudom, hogy mikori azt most nem raktam fel.

2010. máj. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!