Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtubon akadozik a video...

A youtubon akadozik a video és nem mutatja a video URL-jét mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az URL címet minden böngésző mutatja, a fölső sávban, ennél a kérdésnél jelenleg [link] így kezdődik, ez alapján már megtalálod, egy kattintással kijelölöd utána másolható, de a share gombot megnyomva is megkapod.

Állítsd le a videót egy ideig, és várd meg amíg betöltődik, utána nem fog akadozni, persze lehet, más a baj.

2010. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát pedig nem mutatja és igen más a baj de mi?
2010. ápr. 6. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy ne mutatná, nem látod fennt a sávot, ami minden oldal URL-jét mutatja?

Ha nem, a nézetben állítsd be, hogy mutassa nézet/eszköztárak (firefoxnál) és jelöld be a böngésző eszköztárat, illetve a YouTube videó alatt van a share gomb, amit mondtam, egyszer megnyomod, és ott is mutatni fogja.


Próbáld frissíteni az Adobe Flash Player-t, nézd meg a CPU használatot a videó közben, esetleg, nem lehet-e, hogy valami bug vagy vírus miatt a CPU-dat lefoglalja más program.

2010. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

sziasztok nekem van egy jó ötletem én mindig ezt használom ha akadozik

1.várd meg amíg betölt

2.válts "hálozat nélküli mód"-ba

3.és már lehet nézni

2010. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!