Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki lehet valahogy törölni,...

Ki lehet valahogy törölni, hogy milyen oldalakat nézek a neten?

Figyelt kérdés

Régebben látogattam egy csomó olyan oldalt, amit ma már egyáltalán nem, viszont véletlenül, miközben böngészek, rákkattintok, akkor lefagy tőle a gépem :S (mondjuk nem tudom, h miért, nem is ez a lényeg) Mozillám van egyébként. Mondjátok , hogy valahogy meg lehet oldani :S

és mielőtt még valaki félreértene, nekem nem az előzményekből kéne kitörölnöm, hanem innen fentről,a hova beirom az egyes oldalak cimet...


2010. máj. 28. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
..mert milyen oldalakat nézel a neten? XDD :P
2010. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ctrl+shift+del. Kijelölöd, hogy mindent és törlés.
2010. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Üdv! Én a Ccleanert használom. De az letörli a jelszavakat, email cimeket( tudod, mikor belépsz vhova, vagy kéri...és kihozza)- de ezt egyszer visszairod, akkor ott marad megint ugye, szal nem gond sztem - de a linkeket is letörli amit eddig beirtál...a könyvjelzők maradnak.sztem jó, mert a gépet is tisztitja a szeméttől.
2010. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

semmi gond egyszeru... ramesz arra hogy mit akarsz kitorulni es megnyomd a Ctrl+shift+delete-et es es kitorloik

ha meg ugy egyszerubb neked hogy minden latogatott oldalt kitorulj mert sok van amitol meg akarsz szabadulni akkor meg nm megsz ra semmire csak siman bemesz a mozzilaba vagy amid van es megnyomod ugyanezt a kombinaciot es ott megkerdi hogy mennyit akarsz belolle torulni egy napot, egy hetet, egy orat vagy az egeszet... remelem segitettem, amugy ha valami olyasmit akarsz nezni amit nem akarod hogy kesobb masok is lathassak hogy nezted mielott rakeresnal nyomd meg a Ctrl+shift+P kombinaciot es a problema megoldva ahogy kilepsz minden torlokik :)

2010. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eszközök > Beállítások > Adatvédelem > alul a "címsáv használatakor jelenjen meg" itt állítsd be, hogy "Egyik sem". És akkor nem dobja ki a cuccokat.
2010. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!