Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A vett steamos játékomról...

A vett steamos játékomról kiderültt, hogy nagyon rosz, vissza tudom még kapni a pénzem?

Figyelt kérdés
Nem régiben vettem egy steamos játékot és sajnos kiderült, hogy nagyon szar. 36 órám van benne , vissza akarom kapni a pénzem vagy valami, jó a csere is, de a steam már nem fogja. Nem tudtok egy módszert vagy oldalt ahol eltudom cserélni vagy esetleg eladni?

2017. szept. 27. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
3 napot jatszottal vele folyamatosan. Komolyan most esik le hogy nem tetszik? Mit csinaltal az elozo 35 oraban?
2017. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2 óra játékidő fölött már nem térítik vissza. 36 óra alatt komplett játékokat többször ki lehet játszani, a Steam (ragozása Steam-en, Steam-es és nem steamos) nem játékkölcsönző hanem áruház. Ha megvetted a tiéd és nem adhatod tovább, nem adhatod vagy cserélheted el. Erre nincs módszer, a support pedig automatikusan el fog utasítani a 30+ órás kérelemmel.


Ha nagyon szar akkor törölheted a fiókodból a játékot, de ezzel elveszted a hozzáférését és ha újra játszani akarsz vele akkor megint meg kell venni.

2017. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hehehe. Komolyan 36 oraba kerult kideritened hogy szar?
2017. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első és a harmadik válaszolónak mondom, hogy először tetszett, de most már nagyon unalmas és már két hete vettem.
2017. szept. 27. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress egy masik tevekenyseget, amit elvezel. En peldaul szeretek etterembe jarni. 1 ora alatt elkoltok 2000 forintot, jol erzem magam, feltoltodok.


36 ora szorakozas nekem 72000 forintba kerul. Szerintem nem jartal rosszul.

2017. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!