Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám az msn-hotmailemro...

Hogy tudnám az msn-hotmailemrol letorolni azt hogy ne kuldjenek utazási akciókat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazám ismerem a hotmailt,de szerintem sehogy.Ezek szándékosan küldött kéretlen üzenetek.(spamek)Helyezd át őket a spam mappába,hátha akkor megtanulja a rendszer,és egyből visszadobja.Bár kétlem,hogy hotmailnél is így lenne,de a gmail-nél így van.Én mióta gmailt használok elfelejtettem mi az spam.Itt is megmutatkozik a google és a microsoft közötti különbség.
2008. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez a gmail tema hogy mukodik vagy mit csnaljak az msnnel?
2008. okt. 20. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Az msn-ed megmaradhat,úgy ahogy van.Szerintem ne is nyúlj hozzá egyáltalán.Egyszerűen regisztrálj a gmailen:


[link]


Lesz egy új gmail fiókod(egy új email címed).Az,meg hogy gmail.comra vagy googlemail.comra küldik az emaileket,az teljesen mindegy,ugyanoda megy.Ha regisztráltál az oldalon,néz körül a beállítások fülön,a gmail képes rá,hogy importálja az emaileket más postafiókodból is.(persze tudnod kell a jelszót,amikor beállítod)

2008. okt. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csinált linket a címből,de másold ki,vagy a google.hu-n kattints az email feliratra.A gmailen azt hiszem azt is be tudod állítani,hogy meghagyja a leveleket a másik postafiókon is vagy teljesen átvigye a sajátjába.A spameket természetesen nem engedi be ilyenkor sem.
2008. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!