Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor mit kell csinálni a...

Ilyenkor mit kell csinálni a géppel?

Figyelt kérdés
Laptopom van nincs még 3 éve , és 120.000 Ft körül volt és Lenovo. Tegnap történt a Roblox-al játszottam egy pályát készítettem és Gamepass-ot szerettem volna csinálni , és erre lefagyott ezt írta ki: A lap nem érhető el. Nem tudtam bezárni , csak letenni a tálcára meg kicsire rakni. Ilyenkor meg vártam , hogy lemerüljön. Ma reggel föltettem a töltőre megnyitottam az oldalt , és nem nyit újat ugyanazt a tegnapit adja be meg nem lehet bezárni. Remélem nem ment tönkre , mert volt már Roblox játékaim , és még messze van még a karácsony.

2017. aug. 21. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Az írjon választ aki ért a számítástechnikához , és akinek már történt a gépével , mint nekem.
2017. aug. 21. 09:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod kikapcsolni/újraindítani a géped?
2017. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki kapcsolni ki tudom , de újra indítani nem. Ki kapcsoltam de nem működött.
2017. aug. 21. 10:22
 4/5 CspCsj ***** válasza:

1.

Fagyás esetén ezeket próbálnám:

- Ctrl+Shift+Esc > Feladatkezelő > kiválasztott feladat befejezése (Részletek/Folyamatok fülön az adott program bezárása)

- Újraindítás (Start menü > Leállítás > Újraindítás)

- Végső esetben a bekapcsológomb hosszabb megnyomására (4-5 másodperc) azonnal kikapcsol minden számítógép. A bekapcsológombbal aztán újraindítható.


2.

Ha a Windows betöltődik, a programok működnek, - sőt a böngészőprogram is jó más weboldalakon, akkor a számítógépnek szerintem nincs baja.

Amikor megnyitod a böngészőt és kezdené betölteni a korábbi weboldalt, akkor egyből nyomogasd az Esc gombot, - ezzel talán megelőzheted az újabb "fagyást".

2017. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönönöm , már jó.
2017. aug. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!