Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tindernél létezik hogy elromol...

Tindernél létezik hogy elromolhatott az app ezért nem kapok üzenetet?

Figyelt kérdés
Legutolsó frissítés óta hirtelen egyszerre senki sem írt vissza. Azok sem akikkel egy ideje már minden nap beszélek. Lehetséges hogy a frissítés okozza, vagy véletlen egybe esés hogy 7 különböző ember ugyanakkor dönt úgy hogy nem ír többet?

2017. aug. 18. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem elég gyanús hogy a TInder egy kalap kaki. NAgyon sokszor volt már, hogy párbaállított valakivel akit szerintem nem is láttam előtte, és nagyon nem voltam meggyőződve róla, hogy ha fel is dobta nekem az app, én őt jobbra húztam volna.
2017. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg, hogy újratelepíted, nálam ez anno előhozta az eltűnt üzenetváltásokat, hátha nálad is beválik, garancia sajnos nincs. Fontos, hogy a fiókod ne töröld, csak magát az alkalmazást, mert ha a fiókod is törlöd, akkor elveszik mindened.
2017. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!