Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen netsebesség jó játékhoz?

Milyen netsebesség jó játékhoz?

Figyelt kérdés
Ps4-em van.Mostanában egyre több játèkot töltök le de 4gb-ot is legalább 3 órán át tölt. 6 mbit-es netem van. Ez ugye nagyon kicsi. Most majd a Just Case 3-am gogom tölteni de az legalább 30gb szóval az tőbb napos meló is lehet hogy letöltse. Milyen netet ajánlanátok? 29-30 mbit elèg?

2017. aug. 13. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy.
2017. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Netes játékhoz stabil net kell, nem a gyorsaság a lényeg. Egy 1 mbites net bőven elég a lagmentes játékhoz, ha stabil és alacsony a válaszidő.
2017. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neki letölteni kell a játékokat gyorsan. Amúgy nem tudom hol laksz, így nem tudom megnézni hogy mik vannak nálad, de egy 30mbit le és min. 5 mbit le ezekhez nem árt. Így kb a 30gb 30p lesz.
2017. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Baján lakok
2017. aug. 18. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
upc fiper power 30 vagy bajanet plus, de inkább upc.
2017. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!