Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyikőtöknél rosszalkodik a...

Melyikőtöknél rosszalkodik a Freemail?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, amikor be akarok jelentkezni, vagy 2 percig tölt, aztán semmi nem jelenik meg.

Próbálkoztam másik böngészővel is, ott is ugyanez a helyzet.



2017. júl. 5. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Bárkinél rossz lehet ugyanakkor senkinél aki olvassa. Nem egy szerveren tárolják a felhasználókat, ha olyan jellegű a hiba ami csak a te profilodat tároló szervert érinti attól még mindenki másnak működhet az oldal probléma nélkül (bár nem ez a jellemző).


Ezerszer el lett mondva a többi kérdezőnek is: ne használj Freemail-t mert pocsék a szolgáltatás minősége. Kevesebb idő és bosszúság a regisztrált profilokat átírni egy stabil szolgáltatóra mint rendszeresen a Freemail hibái miatt dühöngeni.

2017. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
#1: Nem vagyok rosszindulatú, de már alig várom, hogy összeomoljon a freemail, és vigye magával a felhasználók összes adatát... :(
2017. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már működik!
2017. júl. 5. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor most fogd meg es ments le mindent ami kell es hasznalj rendes szolgaltatot
2017. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!