Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene-e valaki nekem...

Segítene-e valaki nekem leellenőrizni, hogy egy ímélcím tényleg megszűnt vagy nem működik-e?

Figyelt kérdés

Külföldről szeretnék rendelni egy magyar webboltból, de visszajönnek az oda küldött levelek, hogy 'undeliverable".


Telefonálni innen borzasztó drága, nem tehetem.



#e-mail cím #visszajött ímélek #megszűnt cím?
2017. jún. 26. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
segíts magadon: olvasd el a hibaüzenetet!
2017. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt mondja hogy undeliverable, akkor az undeliverable. Ha esetleg nyilvános e-mail szolgáltatóhoz tartozik a domainje az e-mailnek, akkor meg lehet nézni hogy engedi e regisztrálni.


Általában amikor hibával dob vissza emailt egy szerver, akkor oda van írva, hogy miért dobta vissza, nem csak annyi hogy undeliverable. Látszik, hogy pl. nem elérhető a szerver vagy hogy tele van a címzett tárhelye, nem ismeri a felhasználót akinek küldöd, stb.

2017. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam, azt írja ellenőrizzem a címet. De helyesen írtam be, először is, és többször próbálva is visszajött.


Azért kösz. Arra gondoltam, hogy a külföld lehet baj.

2017. jún. 26. 17:59
 4/5 Hominida ***** válasza:
64%
Próbálj más fiókodból, más szolgáltatótól e-mailt küldeni nekik. A szolgáltatók néha sajnos szeretik bojkottálni egymást. Ha ez sem segít, akkor bizony még az is lehet, hogy a bolt csak valami gyanús kóceráj. Kikről van szó, mi a cím?
2017. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz, megkértem valakit, neki elment. Holnap jön megnézni a gépem.

Nem gyanús hely.

2017. jún. 26. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!