Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Www. Mailbox.hu / megszűnt volna?

Www. Mailbox.hu / megszűnt volna?

Figyelt kérdés

Még mielőtt megkapom, hogy miért nincs Gmail fiókom: van, s használom :)

Két címem is volt a mailbox.hu-nál. Az egyiken megváltoztattam a jelszót, mert valószínűleg lenyúlták, nem volt biztonságos már. Jól megjegyezhetőre módosítottam. Nu, azóta nem tudok belépni. Persze, én vagyok a tulok, minek nyúltam hozzá. A memóriám jó, de amire úgy gondolom, módosítottam, nem műxik. Írtam a mailbox-nak, de persze visszajelzés nem jött (régen segítettek). FB oldalukon minden bejegyzést töröltek, a cég, aki állítólag üzemelteti (MBX Kft. Dunakeszi), még megy, de van rajta APEH végrehajtás.

Az ügyvezető árulja/árulta a házát, illetve a hangszereit is (MBX Kft. bejegyzett telefonszám guglizva). Szóval xar van a palacsintában.

A mailbox.hu-ról töröltek mindent. Mióta megszűnt az oldalon a gmail motor, csak sima belépést hagytak meg a nyitóoldalon. Se új regisztráció, se jelszóemlékeztető.

Ami megmaradt az oldalon:

[link]

8-as pont, utolsó bekezdés... nem lehet felelősségre vonni az Üzemeltetőt, ha esetleg megszünteti vagy felfüggeszti a szolgáltatást.

A másik címem persze kifogástalanul működik, csak az a gond vele, hogy azt sehol sem használom...

Van vkinek ötlete arra vonatkozóan, hogy a módosításnál beírt jelszavamat, hol, hogyan tudom előcsalogatni a gépemből? A módosítás után már nem tudtam belépni, így a gépem meg sem jegyezte a jelszót. Az is lehet, hogy a próbálkozásokkal (napi 3-nál nem volt több) le is zároltam.

Már nem reménykedem, de azért köszönöm :)



2017. jún. 25. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálad miért nem működik, nekem igen. Úgy is, hogy ritkán irok onnan, de olvasni szoktam.

Nem szűnt meg.

2017. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A másik címem nekem is megy. Viszont senki sem elérhető a cégnél, törölték a blogokat, a levelekre nem válaszolnak. Vajon ha a nagyfőnöknek írok a facebook-on, letilt egyből? :)
2017. jún. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!