Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC modem/router "kikapcsol"...

UPC modem/router "kikapcsol" torrent folyamat indításakor. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Segítségre lenne szükségem Torrent+UPC kapcsán.

Most májusban tapasztaltam, hogy a UBEE modem/router "kikapcsol", ha aktív a torrent kliensem (Csak a Raspberry PI-n asztali gépen Utorrent hibátlan).

A jelenség az, hogy ha elindítok egy letöltést, akkor 1-10 perc múlva sem internet, sem wifi, sem lan, se telefon. Biztos, hogy a PI-n futó kliens okozza pedig másikat is kipróbáltam már (Transmission+Deluge).

Kifogytam az ötletekből azért írok ide. PI-nek hardveres vagy szoftveres hibája nincs és több mint 1 évig hibátlanul működött korábban.


Help PLS!!!


2017. máj. 12. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj újraindítást. Kihúzod a dugóból 1 perc múlva vissza.
2017. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen ekkor újraindul és minden szupi, addig amíg nem indul el a torrent folyamat megint :)
2017. máj. 12. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Minecraft szerverrel volt hasonló problémám (azért csak volt, mert már VPS-t használok, nem otthonról hostolok)

De webszerverrel is.

Ha valami szervert próbálok elérni a saját nyilvános ip címemmel, először belassul a hálózat mint az állat, aztán újraindul a router. A szerver pedig nem a nyilvános ip címem látja, hanem a router ip címét (192.168.0.1), külső nettel gond nélkül rá tudok csatlakozni, és rendesen annak a nyilvános ip címét látja a szerver.

Nem tudom, esetleg ebből valaki tudna valami ötletet mondani, hogy mi a probléma és hogyan lehetne megoldani.

2021. máj. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!