Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alcatel onetouch link w800?...

Alcatel onetouch link w800? TP-Link TL-MR3220 router probléma?

Figyelt kérdés

Szisztok!


Lenne egy problémám a TP-Link routeremmel! Az hogy ha ezt az internet stick-et bedugom akkor azt felismeri de nem csatlakozik hozzá. A Telekom honlapján találtam egy utasítást erről hogyan állítsam be és az szerint dolgoztam!


Majd ez sem ment ezért reseteltem a routert és újra! De még mindig nem! Írják azt is hogy probléma esetén frissítsem a frimware-t! Felraktam ma (2017.05.10) a legújabbat!


De még mindig semmi... Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném mert ugye tud wifi-t szórni a stick de a hatótáv nagyon kicsi és ezért szeretném ezt a routeres megoldást!


A válaszokat előre is köszönöm!


UI.: Másoknál ugyanezzel a stick-kel működött a dolog szóval kompatibilisnak kellene vele lenni mert felismeri!



2017. máj. 10. 17:50
 1/3 nemcso ***** válasza:

Ez talán segíthet.

[link]

2017. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemcso ***** válasza:

Bocs...

ez a link

[link]

2017. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat és a linket!


Idáig viszont egyedül is eljutottam.


A gondot itt az okozza hogy a router felismeri a sticket és azt is kiírja hogy "Connecting..." de itt megáll!

Várhatok rá egy napot esetleg kettőt is de ez akkor sem működik!

A stick webadmin oldalán megnéztem a beállításokat (pontosabba a tárcsázási számot és a hozzáférési pontot is) és ezeket beállítottam a routernél is de így sem működik!


De ha kell akkor a helyzetről csinálok képet és egy linken ezt elküldöm ha ez segít valamennyit!

2017. máj. 14. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!