Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore ba szeretnék kérni...

NCore ba szeretnék kérni segitséget!? :I

Figyelt kérdés
Most kaptam egy nCore regisztrációs cuccot vagy 2-3 hónapja.Eddig jó volt meg minden és most 1-2 napja kiirta a hit'n'run -os letöltős cuccot... Ez nemis nagy gond mert olvasgattam meg minden csak az a baj hogy nekem nagyon szakszerűen van leirva. És ebbe szeretnék segitséget kérni hogy mitkéne tenni hogy ne dobjon le?..(olvastam olyat hogy hagyjam fennt e torrentbe minimum 4 napig de 14napon túl ne hagyjam[letörlődik magatól azt tudom]) éshogy mit kéne tenni ezellen? Válaszokat köszönöm. :)

2017. ápr. 22. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hit'n'run azok a torrentek a hónapban amelyeket letöltöttél de a szabályzatnak nem eleget téve nem osztottad vissza a teljes méretét vagy nem volt elérhető 48 órán keresztül tehát nem seedelted vissza.
2017. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali51 ***** válasza:

Ratio-free (hit'n'run)

Mi az a hit’n’run?

A hit’n’run azt jelenti, hogy egy torrent letöltése után nem kerül visszaosztásra az adott anyag. A visszaosztás elvárt mértékéről, és az ehhez rendelkezésre álló időről bővebben a seed követelmények részben írunk.


Miért van szükség erre a rendszerre?

Az arányrendszer részben az internet kapcsolatok sávszélességének növekedésének, részben a szorzóknak, free torrenteknek, freeleech-eknek, és az épített buffer-eknek köszönhetően eltorzult, az aránytartás többé nem volt seedben tartó erő. Szorzók és ingyenesség nélkül az alacsony sávszélességgel rendelkező felhasználók számára élhetetlen lenne az arányrendszer, a minimum arány emelése pedig szintén nem jelentett volna számottevő különbséget.


Az új viszont jobban értékeli a valóban aktív felhasználókat, és a torrentek élettartamát is növeli a hit’n’run-ok visszaszorításával.


Mik a seed követelmények?

Minden olyan torrentre, amelyből minimum 5%, vagy minimum 200 MB le lett töltve (amelyik korábban elérésre került), seed kötelezettséget ró ki a rendszer. Ezt a kötelezettséget alapvetően két féle módon lehet teljesíteni:

• Visszatöltött adatmennyiséggel (1.0-s arány)

• Seedben töltött idővel (minimum 48 óra a torrent méretétől függően)


A visszatöltendő mennyiség megegyezik az adott torrentből letöltött adatmennyiséggel, tehát az 1.0-s torrentenkénti arány elérése a cél. A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában, illetve az imént említett torrentenkénti aránnyal dinamikusan csökken.

2017. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb az, hogy ha letöltesz valamit, akkor utána hagyd futni a torrentet 48 órát minimum. így lesz ideje seedelni.
2017. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a valaszokat. Azt amúgy vágom meg rajta is hagyom több mint 48orat a gepen+torrentbe de megis kiírja...
2017. ápr. 23. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak hogy egyértelmű legyen a dolog, 48 óra aktív idő kell, vagyis, a gépnek bekapcsolva kell lennie és a futni kell a torrent kliensnek (ezért van rá 14 napod, hogy teljesítsd a seed kötelezettséget). Ha kikapcsolod a gépet, vagy bezárod a klienst, akkor nem seed-el. Egyébként az ncore oldalon a lap tetején van egy Aktivitás menüpont, ott mindíg meg tudod nézni, hogy melyik letöltött torrent(ek)re van még seed kötelezettséged és mennyi van még hátra.
2017. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!