Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha töltöttem le torrenttel...

Ha töltöttem le torrenttel akkor utána hogyan tudok kitömöríteni, hogy megnézni is meg tudjam a filmeket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van WinRAR-od, vagy RAR-od, akkor jobb gomb/kibontás ide.
2010. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak kérdezem: nem lehet, hogy csak a torrentre mutató fájlt húztad le és maga a letöltés még végbe sem ment?

ha nem, akkor előző hozzászólónak igaza van, esetleg még lehet fájlegyesítés total com-ban

2010. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 1. válaszadó: (szerintem) olyanom nincs!

2. válaszadó: a dolgok lejöttek, ha .avi-sok akkor rögtön meg tudom nézni, de ha .r01, .r02 stb vannak akkor vagy csak kb 10mpes darabokat tudok nézni vagy tömörítek. Ami még nem megy. Remélem, hogy ezeket leírtam már majd még közelebb kerülök a megoldáshoz. Ha tudtok még okosat légyszi segítsetek! Köszi

2010. máj. 14. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:

erre írta, hogy winrar-ral ki kell csomagolni.

azt hiszem ingyenes

1.letöltöd a winrar bármelyik verzióját-van magyar is

2.telepíted-next,next...

3.megnyitod az első fájlt vele

4.a felbukkanó ablakban kijelölöd amit ki akarsz szedni belőle, majd kicsomagolás ide:választasz valamit, majd ok

remélem siker?!

2010. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, 1000 köszi nektek! Mint kiderült a programom is meg volt, csak a kibontás ide fülecskét nem láttam meg. :-)
2010. máj. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!