Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok mostanában filmet...

Nem tudok mostanában filmet tölteni (torrenttel). Miért?

Figyelt kérdés
régebben rengeteg filmet letöltöttem, és most ha rákeresek egy filmre, akkor kevés torrent oldalt ad ki, azokhoz meg kell a regisztráció + meghívó, ami nekem nincs. mi ennek az oka? milyen torrent oldalakat szoktatok használni?
2011. aug. 5. 18:02
 1/2 anonim válasza:

A legtöbb magyar torrentoldalhoz regisztráció kell, ami sajna legtöbb esetben zárva van. Zárt körű közösség. Regisztrálj egy nyitottra és ismét annyi filmet töltesz le amennyit szeretnél meg minden mást.

Itt van 1-2 oldal:

***** ez egy nagyon jó torrentoldal, itt mindent megtalálsz játék, zene, film stb. utóbbit általában csak angolul.


***** ez is egy jó oldal, ráadásul magyar, most indult újra, szóval szerintem használd ki a lehetőséget és regizstrálj amíg lehet (2-3 hónapon belül lezárják).


A többi oldal amit ismerek az le van zárva, meghívót sajna egyikről se tudok küldeni mert nincs elég bónuszpontom.

Még van egy tippem menj fel a ***** -ra azonbelül a "Trackerekre" , ott megtalálod az összes torrentoldalt ami jelenleg nyitva van.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2011. aug. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!