Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik az istenért...

Miért nem működik az istenért sem a portolás (port fowarding)?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy a fos windows 8-ról visszaraktam a gépemet windows 7-re, mert az ugye tud IPv4-et kezelni, és nagyvígan megpróbálom kiportolni a szerverem, nézem haverom nem tud rá feljönni. Bárhogyan próbálkoztam, bármennyi videót megnéztem sehogy sem látszik működni. A tűzfalon átengedtem, jól portoltam ki, szerintem minden megvan ami kell, az ipv4-et helyesen írtam be, és egyszerüen SENKI nem tud segíteni. A szolgáltató nem valószínű hogy blokkolja. (SŰRGŐS)

2017. márc. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen router?

Milyen szervert akarsz portolni?

Képeket tudsz csatolni?


Ezek hiányában nem tudunk információt adni.

2017. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol a tűzfal? Win-en és/vagy routeren?
2017. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Localhost-on eléred a szervert?
2017. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért feltételezed, hogy a Windows 8 nem tudja kezelni az IPv4-et? O.o
2017. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! A probléma még mindíg megoldatlan!

Kérdések sorrendjében fogok válaszolni nektek!


1. Képet sajnos a gyakorikérdések nem enged portolni, de ha privát üzenetben tudnál nekem küldeni

egy email címet akkor tudnék küldeni képet is. Unturned servert próbálok portolni, de apám

IP-kamerái sem működnek.


2. A windows tűzfalán átengedtem a szervert, a portokat egyenként is és egybe is,

a rooteren a portok mivel át vannak engedve erre kell a port foward, nem tílthat

tűzfal. Más külön rooter tűzfalról ami nem a windows része nem tudok.


3. Igen, localhoston működik minden.


4. Az update notes-ban írta a MC (Microsoft nem minecraft) hogy csak az IPv6-ot kezeli,

mert abban van a jövő, azomban az még nem működik. A CMD-ipconfigban nekem win8-on nem

írt IPv4-et, de megmondom őszintnén amióta sokan azt mondják csak az IPv4-en lehet portolni

azóta nem próbálkozom IPv6-al és win8-10-el sem.

2017. márc. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!