Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért állítódtak vissza...

Miért állítódtak vissza facebook chaten a több éves törölt üzenetek, beszélgetések?

Figyelt kérdés
egy óráig nem tudtam használni a chatet.megkérdeztem tesómat és másokat is, nekik működött rendesen ezidő alatt is szóval csak velem szórakozik a facebook.de most meg olvasatlannak jelölve egy rakás 3-4éves általam törölt beszélgetés lett visszaállítva a chaten.miért? és amit én töröltem azt ők miért tárolják egyáltalán?és főként mért tették vissza?ha érdekelne talán nem töröltem volna évekkel ezelött...
2017. márc. 15. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt miért nem tőlük kérdezed? kevés errefelé az fb admin.
2017. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hátha valaki tudja... most komolyan,annyit nem ér az egész hogy valami ügyfélszolgálattal vagy hasonlóval kezdjek erről társalogni.azokról jó tapasztalatom még nem volt.inkább beraktam az összeset az archiváltak közé aztán nem foglalkozom vele.
2017. márc. 15. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A Facebook mindent rögzít, senkinek az üzenetés sem törlik, sem más adatot, mindent megtartanak, ez ellen nem lehet mit tenni
2017. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez engem is èrdekelne! Velem is megtörtènt. Ràjöttèl mièrt törtènt?
2017. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!