Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan nyissam meg az XML...

Hogyan nyissam meg az XML fájlokat? (régi MSN beszélgetések)

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám van, amire egyszerűen nem találtam még eddig megoldást. Egy ismerősöm által lementett MSN beszélgetést szeretnék megnyitni az én gépemen, de sajnos nem olvasható rendesen. Ha internetes böngészővel nyitom meg, akkor az egész szöveget egybeírja, ha pedig Excel-el, akkor összekeveri a dolgokat. Próbáltam már a böngészőhöz bővítményt letölteni, de azzal sem sikerült. Valakinek van valami ötlete?

2015. jan. 19. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
word?
2015. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A böngészők tudnak XML-t megjeleníteni, legalábbis FF és Chrome biztosan. A tartalma tényleg XML?
2015. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Internet Explorer megnyitja. 1 dolog, amihez ért :D
2015. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos a Word sem olvashatóan nyitja meg, és az Internet Explorer sem :S az ismerősöm viszont ugyanezt a fájlt meg tudja nyitni, és neki rendesen jeleníti meg
2015. jan. 19. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg akkor wordpad-ba
2015. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lehet, hogy én vagyok a hülye, és be kellene állítani valamit, de nekem abban sem jó, megnéztem már mindegyikben, de csak kódokkal mutatja, mint például ez


<?xml version="1.0"?>

<?xml-stylesheet type='text/xsl' href='MessageLog.xsl'?>

2015. jan. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!