Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WoW-os játék "függöség?...

WoW-os játék "függöség? "FÉLEK! HELP!

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt,és már jo pár éve WoW játékozik.Régen olyan sokat játszott,hogy függő volt.Most a munkája miatt nem annyit.(mikor ott vagyok néha játszik 2-3órát,de mikor nem vagyok nálla kitudja mennyit...)

Félek,hogy ujbol függő lesz,és hogy idővel rámehet a kapcsolatunk! :(

Mire kell nekem oda figyelni ilyenkor,hogy nehogy visszaessen?

Segítsetek!KÖSZI


2010. máj. 9. 20:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%

1) megkered h mutassa meg a karakteret kivulrol h nem lep be a jatekba

2)megkered h hozzon neked valami innit vagy valamit csak alljon fel a geptol

3)jobb also sarokban van olyan h Delete Character arra ranyomsz es beirod h delete

4) elmondod miert tetted ,ha szeret meg'bocsat'

2010. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha viszont függő és kellenének még a szemeid akkor kerüld ezt a megoldást :D

egyszerű

kicsit odaülsz a helyére, hogy hadd lássad a játékot, a chat ablakba beírod hogy /played, ez kiadja az adott karakternél a játszott időt, ezt megnézed mikor elmész és mikor újra nála vagy :D

2010. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én nem azt akarom,hogy egyáltalán ne játszon,csak azt,hogy késöbb ne legyen az,hogy én levagyok "szarva" és a játék a minden.reggel-délben-este.

Még nem függő,csak szeretnék tippeket kapni,hogy érhetem el azt hogy ne legyen az ujbol.

Az anyukája szerint is régen az volt.reggel felkelt és du.5körül még mindig ott ült,ugy kellett szolni rá,hogy menjen enni valamit!!!stb.

2010. máj. 9. 21:11
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet második válaszoló,és köszi az elsőnek is azért!!Írhattok még!
2010. máj. 9. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Nevem Meszaros2008Erno


http://www.youtube.com/watch?v=YQ-3gr80M-s


Mond neki hogy szereted és ne azzal a hülye játékkal töltse az idejét hanem veled

2010. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A karakterét ne töröld a tudta nélkül
2010. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amúgy is visszakapja a karakterét, ha meg nem függő csak lazít vele, akkor még meg is sértődik rád mert nem bízol benne.
2010. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szakítsd el a géptől, menjetek sétálni, nyár lesz...strand, fagyizás és egyéb közhelyek...és mindig mondom a nőknek ne stresszelj ezen :D

ha játszik búj hozzá, szeretgesd...ne hagyd sokáig, hogy arra figyeljen.

2010. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

A video...inkább nem írok semmit...az a hülye fej!!:D

na mindegy mindenkinek köszi!!!

2010. máj. 9. 21:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet állandóan wowozni? Te jó isten mondjuk nem is ösmerem a gamet hál istennek de nem is akarom. Egyszerűen a program filesbe megkeresed a gamet és pár filet kidobsz a főkönyvtárból:) így még csak nem is gyanakodhjat ha nem ért a pc-hez annyira.
2010. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!