Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem lehet úgy filmet letölteni...

Nem lehet úgy filmet letölteni, hogy a mobil interneten ne legyen 200.000 Ft számla?

Figyelt kérdés
Mert ugye a mobil net limites, nekem azt hiszem 8GB,így nem tudok ilyen nagy formátumokat tölteni. Nem lehetne valahogy mégis? És a cold.hu-n nincs leírva mekkora egy film?
2008. okt. 11. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki filmeket akar tölteni, felejtse el a mobilinternetet. Sajnos ma Magyarországon a mobilinternet csak átlag felhasználóknak éri meg, azaz pont azoknak, akiknek nincs igazán igényük arra, hogy akárhol legyen netjük (meg laptopjuk se nagyon). Akinek meg tényleg kell a mobilitás, az fizessen, főleg ha ekkora adatforgalmat bonyolít...

Inkább otthonra valami kábeles változatot ajánlok...

2008. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél normál kábeles netet, az korlátlan. A mobil internet nem letöltésre való, hanem, hogy te mész a laptoppal, dolgozol, és az elkészült munkát szépen elküldöd mailben, esetleg megnézed a napi híreket, meg ilyenek. 2000000ből már amúgy is kijön a havidíj, és még spórolsz is több mint 190 ezret.
2008. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
***** Ingyen beregelsz és töltesz :).

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség, igenis nagyon jó az a mobilnet!

nem tom, hogy te melyik szolgáltatónál vagy, én a vodafone-nál, ott ez van: 7,2 Mbps havi 5000 rugó 5G a korlát, normál használatnál korlátlan!

normál használat esetén a torrentről le kell mondani, de ftp-ről, rapidshare-ről, megaupload-ról, data.hu-ról...stb. simán lehet tölteni, és még nem fordult elő velem olyan, hogy valamit nem tudtam volna leszedni azért, mert csak torrenten van fent, de ha nincs más választál ak mehet onnan is, de ak figyelni kell az 5G korlátra abban a hónapban!

2008. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én t-mobilos vagyok, 8GB 5900. Szerintem is jó elvégre azért van laptopom, hogy hordani tudjam. De kicsit félek ettől a letöltéstől. Amiket felsoroltál ott miért lehet tölteni és a torrentről miért nem? Köszi a választ!
2008. okt. 28. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
azért mert a torrent p2p alapú, a többi oldal pedig nem, azoknál egy szervergépről töltesz le és nem egy másik valaki gépéről.
2008. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elöző vok, elfelejtettem megemlíteni, hogy amit fentebb írtam az természetesen csak a vodafone-ra vonatkozik, ott így van. te t-mobilos vagy, ott nem tom h van-e egyáltalán olyan, h korlátlan?! ennek azért nézzél utánna az oldalukon.
2008. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!