Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail-ről freemail-re...

Freemail-ről freemail-re miért nem jön át a levél?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm nemrég csinált freemail-címet, s neki már ez az újabb felület jelenik meg, nekem viszont még a régi (nem tudom, ennek van-e köze hozzá).

Beléptem az ismerősöm freemail-jébe, s ott az "elküldött" mappákban szerepel az a 2 levél, melyet nekem akart elküldeni, viszont én nem kaptam meg. Mi lehet ennek az oka?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. febr. 24. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A Freemail általános hibája hogy nem képesek tizenakárhány év után sem stabil szolgáltatást kiépíteni és megfelelően küldeni és fogadni és leveleket. Keress vissza ezen az oldalon hogy hány Freemailes kérdés van arról hogy nem jó (~2000).


A legnagyobb hiba hogy még mindig vannak új felhasználók és a régiek sem hajlandóak váltani, helyette idegeskednek pár órát amikor épp nem megy.


Azért nem lehet erre értelmes választ adni, mert tényleg bármi baja lehet. A legkevésbé valószínű hogy felhasználói hiba az oka.

2017. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg belső hiba, ahogy #1 is mondja.

Sajnos a Freemail egy látványosan elhanyagolt szolgáltatás, ami egyedül a nevének (mert ez volt az első használható hazai ingyenes e-mail szolgáltató) köszönheti, hogy még mindig viszonylag népszerű.

2017. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!