Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldható meg legjobban...

Hogyan oldható meg legjobban a freemailen a spamszűrés?

Figyelt kérdés

Egy ideje rengeteg spamet kapok, különböző értelmetlen feladóktól, a lehető legkülönfélébbeket. A szűrő be van kapcsolva, viszont szinte naponta legalább 10-15 érkezik.

Az legtöbb helyen (köztük a szolgáltató hivatalos súgójában is) azt tanácsolják, hogy jelöljem a feladót spamnek, és akkor beteszi a tiltólistára. Emlékszem is, hogy régebben volt ilyen funkciója, de most sehol sem találok olyan lehetőséget, hogy "Levél spamnek jelölése". Egyenlőre annyit tudok tenni ellene, hogy áthelyezgetem őket a spam mappába, illetve törlöm őket.

Ki milyen módszert javasol a levelek szűrésére?



2015. jan. 14. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Átirányítod a gmail fiókodra, és annak a spam szűrője megfogja, amit kell.
2015. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megutáltam freemail-t. 1. jól mondja, használj gmail-t, legyen átirányítva.
2015. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a Gmail sokkal jobb, ezt tapasztaltam én is.

Csak egyszerűen furcsállom, hogy általában a Gmailes fiókommal szoktam regisztrálni a különböző regisztrációköteles weboldalakra, igyekszem odafigyelni, hogy mit nyitok meg, és mégis a freemailt találták meg ezek a jóemberek (vagy spambotok, vagy bármik :).

De már jól megszoktam a freemailt, azt használom rég óta. Azért köszönöm a választ, lehet, hogy átirányítás lesz a vége.

2015. jan. 14. 17:56
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Az emailt meg kell nyitni és ott van a spam gombja, így kerül bele az emailcím a Beállítások/Spamszűrés/Tiltólista ablakba. Ha kell onnan ki is vehető.
2016. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!