Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WIFI Bridge lan porton keresztül?

WIFI Bridge lan porton keresztül?

Figyelt kérdés

Adott egy TP-Link router és azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan kell LAN proton keresztül a netet megosztani.

Mivel több router is van, csak nem tudom milyen adat kell ahhoz, hogy a rendszerbe még 1-et be lehessen rakni.

Miylen adatok kellenek, hogy meg tudjam oldani?



#router #TP-Link #LAN #TOovábbítás
2017. febr. 22. 15:55
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:
2017. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó is lett. Most már csak egy a baj. Több router is van és ha ez aktiválom akkor "kisüti" a másik jelét és így nem mindig jó. Röviden tömören ha ez a router jó akkor van hogy másik nem sugároz jelet. Hogy lehetne ezt orvosolni?
2017. febr. 23. 22:04
 3/11 P.O.C. ***** válasza:
Próbáld külön csatornára rakni.
2017. febr. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Részletesebben? Nem annyira mozgok otthon ezekben a routeres dolgokban.
2017. febr. 24. 06:48
 5/11 P.O.C. ***** válasza:

Wireless --> Wireless Settings --> Channel

Állíts be különbözőt a routereken. Ne csak 1 -el térjen el lehetőleg. És környék több Wi-Fi routerével se legyen fedésbe.

Androidra ez remek app a szabad csatornák feltérképezésére:

[link]

Vagy Windows alatt az inSSIDer.

2017. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2017. febr. 25. 21:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Tegnap megpróbáltam, sajnos nem jött össze.. Olyan mintha valami ütközne.. Chanel-t is olyanra állítottam amin nincs 1 router se. Automatikusra is, de nem lett jó. Ha az ment akkor a 4 közül valamelyik biztos, hogy nem működött. Asztalin szépen át ment a jel, viszont ha gépen akarok belemenni akkor már nem jó. Rövien tömöen:Asztalin át játsza a jelet a router. De ha másik routerra át megyek laptopon vagy más eszközön.. Akkor biztos, hogy nem volt jó azon a routeren a net. Sőt még amit betettem átjátszónak annak a jelén se. Viszont az első 10percben mind a 2 jól működik. Utána kezdett el szórakozni.
2017. febr. 28. 08:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Viszont azért nem értem az egészet, mivel switch-en keresztül megy az egész. És az elméletileg kikerüli az ütközéseket a switch. De a routeremmel még se jön úgy létre kapcsolat. Meg ha létrejön akkor egy idő után el is tűnik. Meg persze a többi jel is "meghal".
2017. febr. 28. 08:41
 9/11 P.O.C. ***** válasza:

Hát, akkor passzolok. Ha jelenleg azonos SSID -ket használsz próbálj meg különbözőket.

Vagy próbáld ki OpenWrt firmware -el.

2017. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ide is leírom. Wifi Bridge-vel megoldottam. Viszont DHPC letiltása után a telefon nem csatlakozik a routerre. Mi a megoldás? Ötletek?
2017. febr. 28. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!