Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár napja úgy belassult a...

Pár napja úgy belassult a net, hogy az elmondhatatlan, pár ötlet?

Figyelt kérdés
Először is papíron 72Mbps a sebessége, eddig semmi gond nem volt vele torrent 1,5 MB/s el lazán ment stb. (wifiről megy). Pár napja úgy belassult, hogy az hihetetlen 10mp mire bármilyen oldal betölt, de elindítottam pl a world of tanks nevű online játékot 800 pingen ugrál és percenként 1 képkockát sikerül is frissülnie a képnek, egyébként full fagyott. Lefuttattam egy teljesítmény mérőt, eszerint a ping: 784 ms, le: 5,85 Mbit/s, fel: 1,25 Mbit/s úgy, hogy csak a böngésző fut a gépen... NEM tudom mi a bánat van valaki pár programot ingyeneset linkelne, ami megtisztítja, stb. a dolgokat, lehet a háttérbe valami frissítés, letöltés megy ami elszív, de így semmit nem lehet csinálni. Szolgáltatónak írtam annyit mondtak, hogy nem náluk van a hiba.

2017. febr. 17. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ez valami rádiós internet?
2017. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DSL-2751 -es router van, adsl net szóval telefonvonalas. (ha rádugom kábellel a gépet akkor sem jobb)
2017. febr. 17. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
router restart megvolt?
2017. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 napja nem jó szerinted még mit nem csináltam ?:D
2017. febr. 17. 17:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Am miután restartolom routert 1 percig kb ful jó a net szóval szinte biztos, hogy valami hülye frissítés vagy ilyesmi szívja el, mert kb 1perc után szokták elkezdeni. Szóval továbbra is valami progi, amivel ki tudom lőni a hülyeségeket amit fogyasztják?
2017. febr. 17. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!