Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A városban nem rég hozták el...

A városban nem rég hozták el a vezetékes UPC-t. Érdemes átváltani? Mennyire jó a 120/10 megás internetcsomagjuk? Teljesíti is a 120-t?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem is ez a csomag van de 18 Mb/s -nel tobbet nem erek el. En a nextgenrol valtottam at upc-re. Ott viszont toltottem mint az allat le is meg fel is. Volt olyan is 40-50Mb/s es fel 15-20Mb/sec
2017. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja értem, és szerinted az számít esetleg, hogy újonnan hozták a vezetéket, teljesen friss az egész, így sem lehet, hogy tudná teljesíteni 120-t?
2017. febr. 14. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Uristen egyik keveri a byteot a bittel a másik szerint meg a friss kábelen gyorsabban szaladnak az elektronok.


Még kerek ilyen beirast :)


Ja igen a 120 megabites net 120 megabites lesz.

2017. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gúnyolódó válaszod, abból gondoltam,hogy nem egy elavult hálózat, mint pl. a telekom amin hozza a netet, és ere felé már alig viszi a netet...


Másik meg, igen is a digi a 100 megabites (csak, hogy ne ebbe köss bele) netet tudja biztosítani, mert megy is annyival, emiatt kérdeztem, hogy a upc biztosítja-e? Ne kezd el mondani, hogy biztos nem biztosítja a digi se azt, mivel tapasztalatból mondom.

2017. febr. 14. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem videken a 300-as Upc csomag stabil, ahogy az 500-as is, sajnos azt ugyanabban az arban lekestem... Tavaly elott epitettek ki a halozatukat.
2017. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 Te meg mirol beszelsz ? Ki mit kever =))
2017. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah...kicsivel irtam :P Mb hat bocs...en kerek elnezest
2017. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csakhogy a 120/10 Mbit/s netnek a garantált sebessége 30/4 Mbit/s, nekünk is ilyen volt korábban, de sokszor még a garantáltat sem érte el, nemhogy a teljeset.
2017. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!