Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy értelmezzem ezt?

Hogy értelmezzem ezt?

Figyelt kérdés

"Az Invitel és a UPC szolgáltatási területén a Magyar Telekom által nyújtott ADSL szolgáltatások 2017 március 1-jei hatállyal kivezetésre kerülnek"


Ma kaptam a mobilelőfizetés számlám mellé ezt is. Van erről valami bővebb infó, hogy pontosan melyek ezek a területek? Telekom oldalán nem találtam semmit erről


2017. jan. 11. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
1412, online ügyfélszolgálat, e-mail, telekom üzlet, facebook. Egyiken sem tudják?
2017. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, ezek közül még egyiket sem próbáltam. Majd írok nekik egy e-mailt vagy bemegyek a telekom üzletbe
2017. jan. 11. 13:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez szerintem rohadt nagy visszalépés a Telekom szempontjából, bár biztos megvan az oka, hogy miért lépik ezt meg.
2017. jan. 11. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Az mitől lenne visszalépés, ha felszámolnak olyan területet, ahol jobban megéri egészben bérbe adni a teljes kiépített infrastruktúrát, mint egyéni előfizetőkkel vesződni? Az UPC és az Invitel az alaphálózati szolgáltató hálózatát fogja használni, ami pedig a Telekom marad szerintem. Bérbe vesznek mindent, egybe fizetnek havi fogalmam sincs, párszáz milliót, az előfizetőknek ugyanúgy és ugyanaz a net marad, legfeljebb más lesz az ára.

Ezt tudom elképzelni, persze nem biztos, hogy így lesz :D

2017. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!