Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nyit meg a Chrome egy...

Miért nyit meg a Chrome egy oldalt? (többi lent)

Figyelt kérdés
A Chrome kb 20 percenként mindig megnyit egy oldalt amin mindig más szerepel (pl nyertem ezt-azt, vagy 500 internal server error vagy world of warships stb..) és egyszerűen nem tudom megakadályozni, hogy ne nyissa meg. Próbáltam már malwaret meg mindenféle vírusírtót, de semmi. Kiírthatalan?

2017. jan. 10. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet csak szimplán olyan oldalon jársz, ahol ezek a hírdetések be vannak épülve és amikor kattintgatsz nyílik meg egyszer-kétszer! Egyébként tuti, hogy valami vírus! Vagy valami vírus extension a chromeban!
2017. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy is megnyílik, ha meg sincs nyitva a chrome. Na de most a malware elvileg blokkolta, kíváncsi vagyok be fogja e mé dobni..
2017. jan. 10. 17:58
 3/11 Zola18 ***** válasza:
Ezek popup oldalak. Valamit felraktál amit nem kellett volna, nézelődj a programok telepítése és törlése oldalon (vezérlőpult), vagy nézelődj az aktuálisan futó folyamatoknál nincs-e valami odaillő. Rakd fel az adblock bővitményt és rakj fel egy másik vírusirtót és popup blockert. Ha semmi se válik be akkor rakd újra a géped.
2017. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na most talán megjavult így a blokkolással, de ha nem akkor kipróbálom amit írtál.
2017. jan. 10. 18:15
 5/11 Zola18 ***** válasza:
Érdemes még ezeket is megpróbálni mert attól hogy blokkolgat, attól még a gépedet terheli és lassítja.
2017. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pup up blocker pro-t hozzáadtam Chrome webstoreból. Elég csak hozzáadni vagy be is kell állítani valamit?
2017. jan. 10. 18:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi változás..
2017. jan. 10. 18:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Felraktam Mozzillát itt nincs baj
2017. jan. 10. 19:04
 9/11 Zola18 ***** válasza:
A chromebol törölj le minden bővitményt az adblockeren kívül.
2017. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy megjavulna tőle, mert most is azok voltak amik most vannak. Azért van, mert felraktam egy dolgot amit nem kellett volna..
2017. jan. 10. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!