Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet sebesség probléma?

Internet sebesség probléma?

Figyelt kérdés
T-home-os netünk van sajnos normális szolgáltató nincs a környéken. A bajom pedig az lenne, hogy ha valaki használja az internetet akár telefonról is (youtube, sorozatok) más számára szinte teljesen használhatatlan az internet. Igaz, csak 10 Mbit-es csomagunk van, de nem lehet valahogyan beosztani a sebeggéset, valamilyen router beállítás segítségével? Zte modemünk van, előtte thompson volt, de mindkettőnél megvolt ez a probléma. A barátnőm sorozatozik, én szeretnék menni egy League of Legends meccset például és fél percenként 1k-20k-s lag spike-jaim vannak. Hálás lennék egy jó tippért.

2017. jan. 3. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan routerek, amiben lehet max savszelt allitani a csatlakozó eszközökhöz, pl mindenkinek van 3 mega, az viszonylag élhető, aztán max 4 eszköz fölött jön a szopó, mint eddig, de 10 megából nem is lehet sokat kihozni. Nálunk karácsoknkor otthon 6 ember ~10-12 készülékére jutott összesen 5 mega, tudom miről beszélsz.. Megváltás volt visszaérni az albiba a 100 megáshoz.. :)
2017. jan. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wifi vagy vezetékes net van a gépeden? 10mbit-nek ennyit simán bírnia kéne.
2017. jan. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mi a valós sebességed ? Haveromnál a T-fos 10 mega helyett 4 és 02 mega közt ingadozik olyan pinggel amilyet még nem is láttam. A fűrészfog egy sima valami az ő netgőrbéje mellett. Semmit nem tudnak csinálni a szerelők mert még Rákosi atyánk által lerakott kábelen nem találnak egy normális érpárt. Csere kellene de ezt a T-fos nem teszi meg. Eladnak egy olyan szolgáltatást amit nem tudnak teljesíteni, ez sajnos sok szolgáltató csinálja.
2017. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jézus :D nálam hozza az 1.2 megás letöltési sebességet hálisten... de tényleg ótvar amit nyújtanak.. megnézem a beállításokat hátha sikerül valami... köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!