Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel jobb a Windows 10...

Mivel jobb a Windows 10 mondjuk a Windows 7 hétnél?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hárommal
2016. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy valami jó vagy rossz, az szubjektív megítélésű, nem objektív. Kinek melyik jobb, változó.
2016. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Lassabb, de szebb.
2016. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 P.O.C. ***** válasza:
Én nem tapasztaltam hogy lassabb lenne. És már feljavult a Windows 7-hez képest.
2016. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogy lassabb.


i5 6500

16GB 2400 RAM

SSD


Gyorsabb, mint a Win7, szerintem szebb is (persze ez egyéni vélemény), több funkciója van (pld Cortana, de ha szánnám rá az időt, egy tucatnyit találnék neked). Naprakészebb, tovább lesz támogatott, ésatöbbi, ésatöbbi. Ha nagyon érdekel, Google-zz rá.

2016. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kizárólag erős gépre való a Windows10. Intel Celeron procis gyenge notebookon kinyírja a merevlemezt.
2016. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vágod az angolt, akkor a Cortana sokat fog doni az élményen.


Mindemellett ott van a több asztalos mód, aminek köszönhetően ha több kijelzőt kötsz rá sokkal átláthatóbb lesz az egész.


Nekem win10-zel sokkal gyorsabb lett a boot idő is. A korábbi 15-20 mp-ről 5-7mp-re csökkent. Ráadásul megtartotta ezt a sebességet, annak ellenére hogy vagy 65 program van rajta nekem. Ez számomra meglepő eredmény volt.


Szebb. Nekem sokkal átláthatóbb az egész!


Cortana már van Androidos telefonra, így a telefonodat összekötheted a PC-vel. Nekem Windows Phone van, amivel nyilván működik a rendszer. Kb olyan, hogyha napközben telefonon beírok egy eseményt a naptárba, például péntek délután 4-re, és éppen nem használom a telefont, akkor a rendszer a gépemen villantja fel, hogy hahó eseményed lesz. Tök OP amikor a telefonod és a géped egyszerre kezdenek el csörögni... :) Szóval ilyen szempontból jó, hogy a gép és a telefon össze van kötve.


Részemről a win10 sokkal átláthatóbb, és kezelhetőbb mint a win7, ugyanakkor sokkal szebb. Kicsit olyan érzése van az embernek, mintha a jövőben lenne, mert tényleg (legalábbis nekem) futurisztiusan néz ki. :)


Nem bántam meg, hogy win7-ről win10-re váltottam. Jó döntés volt.

2016. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 +1
2016. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltam a 8.1-et és a 10-et. Ez utóbbi nagyon nem tetszik, helyettem akar gondolkodni, frissiteni stb. A cserepek miatt egy órai keresés után találtam meg a Paintot például. Lehet, hogy aki játszik, az szereti, de én dolgoznék rajta, arra alkalmatlan.
2016. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9-es.


Akkor te vagy bamba de ne haragudj. A Start menü betűrendbe van.


Másfelől pedig ha a paint el is van rejtve (mert nekem alapból nem volt), akkor a K betűnél ott van a "keresés" menüpont amibe beírod az app nevét és már indul is!

2016. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!