Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1. MacBookra popup blocker?...

1. MacBookra popup blocker? 2. Jó videómegosztó? (akár ingyenes akár nem) Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Kaptam új MacBookot, és korábbi esetekből okulva, erre próbálok nagyon vigyázni (bár az előző is sokáig bírta), emiatt felmerült 1-2 kérdés. Sok filmet, sorozatot nézek online, ha tehetem, indavideón, azzal még sose volt baj, vagy videán, mert feltűnt, hogy ott se zaklatnak a felugráló ablakok. Viszont némelyik film egyiken sincs meg (és netflixen se, szóval onnan töröltem is magam), ilyenkor jobb ötlet híján a mozicsillagon nézelődök, ott viszon legalább 6-10 ablak felugrik, mire végre eljutok a filmhez, köztük a mackeeper, amitől eléggé félek. Azt olvastam valahol, hogy akkor vannak popupok, ha van már valami szemét adware a gépen, de ezen még biztos nincs. AdwareMedicem van, az nem talált semmit, tehát akkor mitől vannak popupok, és melyik a legjobb, legbiztonságosabb blocker Macre? Illetve tudtok-e olyan videómegosztót, ami nem okoz bajt? Lehet fizetős is, de a netflixen pl olyan alapfilmek nincsenek, mint Harry Potter, szóval számomra használhatatlan.

2016. dec. 26. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik, hogy macbook-e. A böngészőn. Egy Firefox/Chrome jól beállított adblockerrel ezeket is megfogja. Magyar oldalak látogatása esetén pl. a hufilter szűrőt mindenképp állítsd be. Ezek a szennyoldalak a nemzetközi listákon csak elvétve lesznek fent.
2016. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Safarit használok most, váltsak vissza chrome-ra? Azzal is ennyi bajom volt.
2016. dec. 26. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Safarira tedd fel Adblock-ot és az Adblock+ is. Így is lehetnek felugró ablakok, de ha nem kattintasz rájuk nem lesz baj. Keepert is telepíteni kell ahhoz, hogy nagy szart okozzon. Esetleg Safari bővítményként tedd fel a 'WOT'-ot. Kis odafigyeléssel és tudatos böngészéssel nem lesz probléma.

2. Indavideó-n nem lesz gond, azonban én kerülném ezt a sok online filmes/sorozatos hulladék oldalt (bocsánat a kifejezésért). Inkább szerezz accountot valamelyik hazai torrent oldalra és onnan töltsd le. Még ha csak nem is HD-ban töltöd le akkor is jobb lesz a minősége, mint ezeken az online oldalakon, arról nem is beszélve, hogy 100x biztonságosabb.

2016. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Torrent oldalt tudsz ajánlani? Amin nagyjából mindent megtalálok, ami nem nagyon ismeretlen művészfilm, és jó is működik
2016. dec. 27. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:

ncore(pont)cc. Szinte minden fent van, magyarul és angolul is.

Kérdezd körbe pár közeli ismerősödet, barátodat. Biztos van aki tud küldeni neked meghívót az oldalra, vagy megosztja veled az accountját.

2016. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. dec. 27. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!