Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 8 pro-nál probléma...

Windows 8 pro-nál probléma internetes videó lejátszása közben?

Figyelt kérdés

Először semmi gond nem volt, de körülbelül egy hete az van, hogy a youtube-on kívül semmilyen videómegosztó portálon nem játssza le normálisan a videókat. Mindig megáll pár perc után, főleg ezeken az oldalakon: Indavideo, Thevid.net, stb. És mindegy melyik böngészőt használom, mindig megáll. Chrome-nál ezt az üzenetet dobja ki: "The media playback was aborted due to a corruption problem or because the media used features your browser did not support."


Már frissítettem a Flash Playert is, de akkor sem változott. Mégis mi lehet a baja?


Köszönöm!



2016. aug. 18. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van. sajnos én is tanácstalan vagyok.:(
2016. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a baja, hogy jutyihoz képest gyatra az infrastrukturájuk és nem bírják kiszolgálni a sok embert..
2016. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de a másik laptopon meg működik...ezt nem értem :/
2016. aug. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!